Afgelopen zaterdag traden de mannen van Driebergen B4 aan in de thuiswedstrijd tegen Seastum B4. Er stond wel enige spanning op dit duel omdat de uitwedstrijd in Zeist was geëindigd in een 2-2 gelijkspel. Ook nu weer bleek Seastum een niet makkelijk te nemen hindernis.
Met een uitstekende keeper Mick en een evenzo goede laatste man Jesse kreeg FC Driebergen vat op de tegenstander.
Het vele publiek genoot van de spannende wedstrijd die wij kregen voorgeschoteld. De koude wind kon de B4 en het publiek dan ook niet deren.
De 1-0 verscheen op het scorebord na een goal van Casper en algauw gevolgd door de 2-0 van Dennis. Toen deed Seastum eindelijk iets terug , na een klein foutje in de verdediging, en kwamen terug op 2-1.
Dit was ook de ruststand. Op naar een lekkere bak koffie en het vooruitzicht van een heerlijke 2e helft.
Complimenten aan de prima leidende scheidsrechter Gerard van Rijnsoever die het spel uitstekend liet spelen. Met de mannen van Driebergen en Seastum had hij geen enkel probleem. Vanaf de kant werd hem soms, bewust of onbewust, weleens iets toegeroepen. Hij bleef stoïcijns en trok zijn eigen plan.
Na een peptalk van trainer/coach Klaas en wat wisselingen in het team begon de 2e helft. Ook nu weer een aanvallend Driebergen dat de 3 punten wilden binnenhalen. En door een goal, van wederom Casper, liep Driebergen uit naar een verdiende 3-1 voorsprong.
Het werd nog even benauwd toen Seastum de 3-2 kon scoren en er een aantal aanvallen achterelkaar op ons doel plaatsvonden. Gelukkig stond onze doelman Mick zijn mannetje en hield hij verder zijn doel schoon.
Met de eindstand van 3-2 mogen de mannen van Klaas toch nog geloven in het kampioenschap. Koploper CDW is uitgespeeld en Driebergen staat op 2 punten achterstand. Aanstaande zaterdag spelen we thuis tegen Schalkwijk en moet er een overwinning uit het vuur worden gesleept om de benodigde 3 punten binnen te halen die recht geven op het kampioenschap.
De mannen van Driebergen B4 verdienen het om daarbij gesteund te worden door alle ouders en andere belangstellende. Ze hebben dit seizoen zowel op de training als tijdens wedstrijden laten zien dat plezier en prestatie prima samengaan.
Complimenten voor de jongens in het team maar zeker ook voor de enthousiaste en bekwame trainer/coach Klaas de Vos en leider Wim Hak. Ik denk dat ik namens alle ouders en spelers mag spreken om deze 2 mannen hiervoor hartelijk te bedanken.
De wedstrijd tegen Schalkwijk begint zaterdag 17 december a.s. om 12.00 uur en ik hoop dat de belangstelling minstens net zo groot zal zijn als bij deze wedstrijd.
Een trotse ouder.


